• Poznaj ofertę, kliknij -->
 • Sprawdź nas!
1 2 3
Add Slideshow To Website by WOWSlider.com v4.8
OPIS
PRODUKTU
ZASADA
DZIAŁANIA
NASZE
TESTY
SYSTEM
DualActiv
GWARANCJA
JAKOŚCI
MAIN MENU
NOWOŚĆ !!!
OFERTA FIRMY
       Paliwa
       Gazu LPG
       Diesel
       Zestaw PRO
       Zestaw PRO+
       Zestaw LPG
       Zestaw Diesel
POLECANY PRODUKT

DYSTRYBUTOR

     Miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę produktów marki:

 

     Na wszystkie produkty udzielana jest teraz pełna, 2-letnia, pisemna gwarancja producenta.   Gerantz-TECHNIK
jakość i precyzja.

OFERTA FIRMY - MAGNETYZERY Z SYSTEMEM DualActiv

     - Twoje auto dużo pali?

     - Chcesz poprawić moc i osiągi swojego auta?

Albo może...

     - Pragniesz chronić środowisko zmniejszając toksyczność spalin?

TA OFERTA JEST DLA CIEBIE !!!

OPIS PRODUKTU (AKCESORIA SAMOCHODOWE, TUNING SILNIKA)

Magnetyzery samochodowe z systemem DualActiv jest to najprostszy, skuteczny sposób na obniżenie zużycia paliwa poprawiający tym samym moc i dynamikę auta. Stosowanie magnetyzerów, w dobie nieustannie drożejącego paliwa, stało się ostatnio bardzo modne w Polsce, jednakże stosowanie ich, oprócz obniżenia zużycia paliwa, ma jeszcze wiele dodatkowych, pozytywnych cech.


Zalety stosowania magnetyzerów:
 • Zmniejszenie zużycia paliwa nawet do 20%
 • Wzrost mocy i momentu obrotowego silnika
 • Lepsza dynamika i kultura pracy silnika
 • Spadek emisji szkodliwych substancji w spalinach (obniżenie zawartości tlenku węgla - CO i węglowodorów - HC nawet o 73%)
 • Usunięcie nagaru i zanieczyszczeń powstałych w komorze spalania i na świecach
 • Zniwelowanie ryzyka powstania szkodliwego spalania stukowego
 • Łatwiejszy rozruch (doceniony szczególnie zimą, przy niskich temperaturach)
 • Wydłużenie żywotności silnika, jego podzespołów i katalizatora
 • Redukcja zadymienia spalin

Instalacja magnetyzerów w samochodzie jest banalnie prosta dzięki czemu poradzi sobie z nią nawet niedoświadczony użytkownik. Czas montażu nie powinien przekroczyć 10 min. W przypadku nowych aut po zainstalowaniu naszych magnetyzerów nie tracimy gwarancji tak jak ma to miejsce w przypadku magnetyzerów przepływowych (konieczność przecięcia przewodu paliwowego) - wystarczy założyć magnetyzer w dowolnym miejscu na przewodzie paliwowym i zapiąć dwie obejmy mocujące.

OSZCZĘDZASZ PALIWO, SILNIK i PIENIĄDZE !!!

ZASADA DZIAŁANIA

Paliwo jest to cząsteczka składająca się z atomu wodoru oraz łańcucha węgli połączonych ze sobą wiązaniami atomowymi, czyli krótko mówiąc jest to mieszanina węglowodorów. Polaryzacja takiej cząsteczki jest bardzo słaba, ale wystarcza do łączenia się poszczególnych cząsteczek w większe, utrudniając tym samym łączenie się z tlenem. Powoduje to trudniejsze spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej, czego efektem jest niepełne spalanie mieszanki. Przyczynia się to do zwykłego marnowania paliwa (nie spalone cząsteczki paliwa zostają po prostu "wyrzucone" z komory spalania w silniku do układu wydechowego). Takie marnowanie paliwa objawia się dużą toksycznością emisji spalin, dlatego wymagane jest stosowanie we wszystkich pojazdach katalizatorów, które to "dopalają" do końca niewykorzystane paliwo, redukując tym samym toksyczność spalin.


Stosowanie magnetyzerów sprawia, że duże skupiska połączonych cząstek paliwa zostają rozbite na pojedyncze, naładowane dodatnio cząsteczki. Dzięki temu atomy tlenu łatwiej łączą się w odpowiednich proporcjach z węglem i wodorem zawartym w paliwie. W wyniku tej reakcji spalanie w komorze silnika jest szybsze i pełniejsze, co cechuje się zyskiem energetycznym przy jednoczesnym zredukowaniu ilości emisji toksycznych substancji (tlenku węgla - CO i węglowodorów - HC) w emitowanych do atmosfery spalinach.


PROSTY WNIOSEK - silnik zasilany paliwem poddanym wcześniejszej aktywacji magnetycznej spali mniejszą ilość paliwa, wykonując tą samą pracę co silnik zasilany zwykłym paliwem.


TO NIE ŻARTY - TO ZWYKŁA FIZYKA !!!

NASZE TESTY

Podczas prowadzenia 9-cio miesięcznych badań skuteczności naszych magnetyzerów do testów posłużyło nam dziesięć modeli aut o zróżnicowanej pojemności i mocy silnika, jak również zasilane różnymi rodzajami paliwa (benzyna, gaz LPG oraz olej napędowy):

 • Daewoo Lanos 1.4     -     55 kW
 • Fiat Cinquecento 900     -     30 kW
 • Ford Sierra 2.0     -     90 kW
 • Ford Transit 2.9     -     107 kW
 • Opel Calibra 2.0 16v     -     110 kW
 • Polonez 1.5 "Gaźnik"     -     55 kW
 • Polonez Caro 1.6 GLI     -     57 kW
 • Skoda Fabia 1.9 SDI     -     47 kW
 • Toyota Corolla 1.8     -     87 kW
 • VW Golf III 1.8     -     66 kW
Każdy z pojazdów został wyposażony w dedykowany do danego rodzaju paliwa zestaw magnetyzerów:

 • PRO (silniki benzynowe o maksymalnej pojemności do 1400cm3)
 • PRO+ (silniki benzynowe o minimalnej pojemności 1400cm3)
 • LPG (silniki zasilane gazem LPG)
 • Diesel (silniki zasilane olejem napędowym)
Wszystkie próbne jazdy odbywały się w cyklu mieszanym (jazda w cyklu miejskim 64% i na trasie 36%). Wykres obok przedstawia wartości średniego spalania paliwa na 100km każdego z pojazdów przed założeniem magnetyzerów jak i po okresie 9-ciu miesięcy testów naszych magnetyzerów.

     Niebieski kolor na wykresie przedstawia średnie zużycie paliwa w silniku po zamontowaniu i przetestowaniu dedykowanego do konkretnego silnika zestawu magnetyzerów z systemem DualActiv™.

     Fioletowy kolor natomiast ukazuje różnicę pomiędzy średnim zużyciem paliwa na 100km w silniku bez zestawu magnetyzerów w porównaniu do zużycia paliwa tego samego silnika z zamontowanym dedykowanym zestawem magnetyzerów z systemem DualActiv™.


Rozmiar: 33007 bajtów


Jak można łatwo zauważyć nasze magnetyzery z systemem DualActiv™ przyczyniają się do oszczędności paliwa nawet do 20%. Dodatkowo każdy z testowanych samochodów deklarował się lepszą dynamiką, kulturą pracy oraz zdecydowanie łatwiejszym rozruchem w okresie zimowym.


WYNIKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE !!!

SYSTEM DualActiv

Co odróżnia nasze magnetyzery od pozostałych dostępnych na polskim rynku?


System DualActiv™ - jest to nowatorskie rozwiązanie konstrukcyjne, niespotykane dotąd w magnetyzerach. Polega ono na specyficznym ułożeniu magnesów na górnej płytce magnetyzera, dzięki czemu właściwe pole magnetyczne zostało w całości skierowane ku dolnej płytce "zbierającej".


Do produkcji płytek magnetyzera wykorzystaliśmy wysokoodporne materiały paramagnetyczne przez co w ten sposób uniknęliśmy niepożądanego efektu rozproszenia się pola magnetycznego we wszystkich kierunkach (najczęstszy błąd konstrukcyjny występujący w większości magnetyzerów dostępnych na polskim rynku - mocno obniżający ich skuteczność), przez co przepływające przez taki magnetyzer paliwo poddawane jest aktywacji magnetycznej z maksymalną siłą.


Poniższe rysunki przedstawiają schemat rozchodzenia się pola magnetycznego w magnetyzerach z systemem DualActiv™ w porównaniu do zwykłych magnetyzerów.


Rozmiar: 6550 bajtów

Rys. 1 - Pole magnetyczne w magnetyzerach z systemem DualActiv
(wersja podstawowa).


Rozmiar: 8958 bajtów

Rys. 2 - Pole magnetyczne w magnetyzerach z systemem DualActiv
(wersja wzmocniona).


Rozmiar: 13317 bajtów

Rys. 3 - Pole magnetyczne w klasycznych magnetyzerach dostępnych na polskim rynku, wykonanych z niewłaściwych materiałów ferromagnetycznych.


Każdy magnetyzer dodatkowo "zalany" jest w specjalnej gumowej powłoce, która chroni go przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, jak i wynikłymi z nieprzyjaznych warunków pracy (korozja lub odklejanie się magnesów na skutek wysokich temperatur). Każdy z naszych magnetyzerów przystosowany jest do pracy w temperaturach od -55oC do 105 oC nie tracąc przy tym swoich właściwości magnetycznych.


     Poniżej przedstawiliśmy wygląd klasycznego, niezabezpieczonego magnetyzera wyjętego z samochodu po okresie zaladwie 6-ciu miesięcy użytkowania.

Rozmiar: 24663 bajtów

     Jak można łatwo zauważyć niezabezpieczony magnetyzer szybko koroduje i rozkleja się, tracąc przy tym swoje właściwości magnetyczne. Wiąże się to bezpośrednio z powrotem ilości spalanego paliwa do normalnego poziomu, poprzedzającego montaż magnetyzera.

     Dlaczego w odróżnieniu od innych producentów magnetyzerów oferujemy magnetyzery specjalnie dedykowane do konkretnego rodzaju paliwa?

     Wielu producentów magnetyzerów na polskim rynku oferując swoje magnetyzery jako uniwersalne, do każdego rodzaju paliwa, popełnia podstawowy błąd. Zapominają oni o tym, że każdy rodzaj paliwa (benzyna, gaz LPG czy olej napędowy) posiada inną strukturę, gęstość oraz ma inną prędkość przepływu w wężach paliwowych. Przez to każdy rodzaj paliwa wymaga specjalnego, odmiennego procesu aktywacji magnetycznej.

SYSTEM DualActiv™ - MAKSYMALNA SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA TESTAMI !!!

GWARANCJA JAKOŚCI

- Komponenty najwyższej jakości - do produkcji naszych magnetyzerów wykorzystujemy materiały jedynie najwyższej jakości, co zapewnia im niebywałą wytrzymałość na trudne warunki pracy panujące w komorze silnika.


- Licencja SSMC (Sumimoto Special Metal Corporation) - jest to specjalnie opracowana technologia produkcji magnesów przez japońskich producentów (będących liderami na świecie w ich produkcji) gwarantującą wieczystą gwarancję zachowania właściwości magnetycznych i nie ulega wewnętrznej korozji. Zwykłe magnesy neodymowe potrafią stracić właściwości magnetyczne nawet o 50% już w pierwszych miesiącach ich użytkowania w trudnych warunkach.


- System DualActiv™ - opracowany, nowatorski system wykorzystany w naszych magnetyzerach zdecydowanie poprawia ich skuteczność eliminując tym samym pojawiający się częsty błąd konstrukcyjny (obniżający ich efektywność) występujący w niektórych magnetyzerach dostępnych na polskim rynku.


- Karta gwarancyjna na okres 24 miesięcy - jako jedyni wśród producentów magnetyzerów na polskim rynku udzielamy na swoje produkty pełną, pisemną gwarancję na okres 24-miesięcy od daty zakupu.


- Dożywotnia gwarancja utrzymania właściwości magnetycznych - każdy z naszych magnetyzerów objęty jest dożywotnią gwarancją utrzymania właściwości magnetycznych. Jeżeli okaże się, ze po kilku latach nasze magnetyzery straciły właściwości magnetyczne - my wymienimy je na nowe.


- Bezpłatna, fachowa pomoc techniczna - do Państwa dyspozycji pozostawiamy bezpłatną, fachową pomoc techniczną w przypadku pytań odnośnie codziennej eksploatacji naszych produktów, dostępną pod adresem mailowym pomoc@diagnostik.pl.


ZAUFAJ DOŚWIADCZONEJ FIRMIE - MY ZNAMY SIĘ NA SAMOCHODACH !!!

Masz dodatkowe pytania ---> Zadaj pytanie

DOBIERZ ZESTAW DO SWOJEGO AUTA

Poniżej przedstawiamy tabelę, która ułatwi dobór odpowiedniego zestawu magnetyzerów do Twojego samochodu.

  Typ silnika:   Maksymalna pojemność:   Polecany zestaw:
     Diesel      do 3000cm3      Zestaw DIESEL
     Benzyna      do 1399cm3      Zestaw PRO
     Benzyna      od 1400cm3 do 3500cm3      Zestaw PRO+
     Benzyna + LPG      do 4000cm3      Zestaw LPG
KONTAKT


sklep@diagnostik.pl


INFO-linia:
(0) 600-161-300
godziny 1000-1800)

lub

Tel.:
(075) 61-20-837

godziny 1000-1800)


TYLKO TERAZ !!!
Jeżeli zamówisz dowolny produkt w dniu roboczym do godziny 1800 towar wyślemy jeszcze tego samego dnia.

ZASADY TRANSAKCJI

... u nas zasady są proste, koszty wysyłki wynoszą:

14.9 płatne z góry

19.9 pobranie

12.9 Paczkomaty 24/7

16.9 kurier DPD

już od 24.9 wysyłka za granicę EXPRESS
(wpłata z góry na konto)


... i niezależnie od liczby zakupionych przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz, a jej koszt jest zawsze taki sam. (dotyczy wysyłek krajowych)

PAMIĘTAJ: Istnieje możliwość zwrotu towaru w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki bez podania przyczyny.
Zasady zwrotów dostępne są w naszym regulaminie.

POLECAJĄ NAS

Rzetelna Firma

Certyfikat Znak jakości

Certyfikat SSL

WYSYŁAMY PRZEZ

Poczta Polska

Paczkomaty InPost

Kurier DPD

NASI PARTNERZY

Znak akceptacji

Przelewy24: płatności on-line

JESTEŚMY NA
WSPIERAMY

Rozmiar: 10878 bajtów

DualActiv, logo Diagnostik oraz ich kombinacje są znakami towarowymi firmy DIAGNOSTIK. Copyright© 2005-2019


Szybkie linki: | Polityka prywatności | Magnetyzery DualActiv | Interfejsy diagnostyczne | Testery diagnostyczne | Testery ABS | Testery AIR-BAG | Czujniki parkowania | Przejściówki/adaptery | Diagnostyka samochodowa OBD2 | GERANTZ Technik | Fryzjer Jelenia Góra